Firma Steo – tylko najwyższa jakość…

Firma Steo – tylko najwyższa jakość…

Firma STEO Sp. z o.o. powstała w 1984 roku i w chwili obecnej zatrudnia 12 osób. Od początku istnienia jesteśmy firmą rodzinną, dla której najwyższą wartością są ludzie i ich bezpieczeństwo.

Kompresory wysokociśnieniowe

Kompresory wysokociśnieniowe

Z początkiem 2006 roku rozpoczęliśmy współpracą z firmą BAUER-POSEIDON KOMPRESSOREN GmBH, producentem najwyższej jakości kompresorów.

W ofercie firmy znajdują się kompresory tłokowe wysokociśnieniowe różnej mocy i wydajności. Zaopatrujemy indywidualnych nurków, bazy nurkowe, drużyny i firmy paintballowe oraz straż pożarną i duże zakłady przemysłowe.

Nasza firma oferuje wyspecjalizowany i autoryzowany serwis sprzętu Bauer-Poseidon.

Środki pianotwórcze

Środki pianotwórcze

Od 2013, poszerzając asortyment markowych wyrobów firma STEO jest również oficjalnym przedstawicielem firmy DAFO FOMTEC AB, jednego z liderów w produkcji środków pianotwórczych dla straży pożarnych.

Nasza oferta w tym zakresie obejmuje środki pianotwórcze zarówno na bazie syntetycznej, jak i proteinowej. Możliwość stworzenia indywidualnej receptury środka pozwala idealnie dopasować jego właściwości do wymagań użytkownika i charakterystyki zabezpieczanego obszaru.

Sprzęt dla straży pożarnej

Sprzęt dla straży pożarnej

W ostatnim roku, firma poszerzyła swoją ofertę również o sprzęt firmy MSA.

Steo jest związane z pożarnictwem od lat i obecnie oferuje nie tylko doświadczony serwis różnego rodzaju sprzętu oraz pojazdów pożarniczych ale też szeroką gamę wyposażenia od firmy MSA Safety.

Hełmy bojowe, wyposażenie ochrony dróg oddechowych, noszaki, maski, butle i wiele innych!