Steo Sp. z o.o. Kompresory Wysokociśnieniowe Środki Pianotwórcze

Firma Steo - tylko najwyższa jakość...

Firma STEO Sp. z o.o. powstała w 1984 roku i w chwili obecnej zatrudnia 12 osób. Od początku istnienia jesteśmy firmą rodzinną, dla której najwyższą wartością są ludzie i ich bezpieczeństwo.

Główne obszary działalności naszej firmy to:

Kompresory wysokociśnieniowe:

Z początkiem 2006 roku rozpoczęliśmy współpracą z firmą BAUER-POSEIDON KOMPRESSOREN GmBH, producentem najwyższej jakości kompresorów. W ofercie firmy znajdują się kompresory tłokowe wysokociśnieniowe różnej mocy i wydajności. Zaopatrujemy indywidualnych nurków, bazy nurkowe, drużyny i firmy paintballowe oraz straż pożarną i duże zakłady przemysłowe.

Nasza firma oferuje wyspecjalizowany i autoryzowany serwis sprzętu Bauer-Poseidon.

Środki pianotwórcze:

Od 2013, poszerzając asortyment markowych wyrobów firma STEO jest również oficjalnym przedstawicielem firmy DAFO FOMTEC AB, jednego z liderów w produkcji środków pianotwórczych dla straży pożarnych. Nasza oferta w tym zakresie obejmuje środki pianotwórcze zarówno na bazie syntetycznej, jak i proteinowej. Możliwość stworzenia indywidualnej receptury środka pozwala idealnie dopasować jego właściwości do wymagań użytkownika i charakterystyki zabezpieczanego obszaru.

Sprzęt dla straży pożarnej:

W ostatnim roku, firma poszerzyła swoją ofertę również o sprzęt firmy MSA. Steo jest związane z pożarnictwem od lat i obecnie oferuje nie tylko doświadczony serwis różnego rodzaju sprzętu oraz pojazdów pożarniczych ale też szeroką gamę wyposażenia od firmy MSA Safety. Hełmy bojowe, wyposażenie ochrony dróg oddechowych, noszaki, maski, butle i wiele innych! 
 

W chwili obecnej rozwijamy wszystkie opisane powyżej dziedziny naszej działalności i pozostajemy otwarci na wszelkie nowe wyzwania rynku.

Zapraszamy do współpracy!

Przejdź do góry strony