Steo Sp. z o.o. Kompresory Wysokociśnieniowe Środki Pianotwórcze

B-TIMER

B-TIMER dla monitorowania systemów filtracyjnych P 21/P 31/P 41 P


B-TIMER filter cartridge monitoring
B-TIMER filter cartridge monitoring

Opis

Monitorowanie wkładu filtra za pomocą B-TIMER jest proste, niezawodne i ekonomiczne! B-TIMER może działać poprawnie tylko wtedy, gdy jest używany w układach sprężarek BAUER oraz z oryginalnymi systemami filtracyjnymi i wkładami BAUER.

Kompaktowy minikomputer zlicza godziny pracy i precyzyjnie określa stopień nasycenia wkładów filtracyjnych w systemie BAUER P.
Wyraźne sygnały wysyłane są w przypadku konieczności wymiany wkładów lub konieczności konserwacji.
Kompatybilny ze wszystkimi mobilnymi sprężarkami BAUER; nadaje się również do późniejszego montażu, ale tylko w połączeniu z systemami filtrów BAUER P!

Rosnący poziom nasycenia wkładu filtra P można w każdej chwili śledzić na czterosegmentowym wyświetlaczu. Gdy pojemność szczątkowa spadnie poniżej 20%, ostatni segment zaczyna migać i zamiast godzin pracy wyświetla się numer katalogowy wkładu filtra, co umożliwia zakup zamiennika. Wszystkie 4 segmenty wyświetlacza zaczną migać po osiągnięciu końca żywotności wkładu.

Symbol klucza wskazuje, że wymagana jest konserwacja. Litery od A do C wskazują, który zestaw naprawczy BAUER jest wymagany.

Bezpieczeństwo: Wskaźnik baterii z wyprzedzeniem ostrzega o konieczności wymiany baterii.
Godziny pracy i czasy konserwacji są zapisywane w pamięci RAM urządzenia, nawet po wymianie baterii lub jeśli urządzenie jest przechowywane przez dłuższy czas bez baterii.

Montaż nie może być prostszy: Bez jakichkolwiek rur czy okablowania –  śrubokręt to wszystko co potrzeba!

Wyjątkowo wytrzymałe: do użytku na całym świecie, nawet w najtrudniejszych warunkach zewnętrznych (chronione przed pyłem i wodą, nieprzepuszczalne dla soli, bezpośredniego światła słonecznego, wilgoci i piasku).

Wideo

Przejdź do góry strony