Wyszukiwarka

Serwis

Skontaktuj
sie z nami

STEO Sp. z o.o.
ul. Konarskiego 50
05-092 Łomianki

Tel./fax +48 (22) 751 68 95
fax: +48 (22) 751 68 96
biuro@steo.com.pl

Serwis firmy Bauer

Wszystkie kompresory BAUER-POSEIDON są dostarczane wraz z pełną dokumentacją techniczną. Wśród niej użytkownik powinien znaleźć katalog części zamiennych, który warto zachować w przypadku usterki urządzenia.

Podane w katalogach numery części zamiennych oraz ich oryginalne nazwy pozwalają na ich szybkie znalezienie, co skraca proces serwisowy.

Autoryzowany Serwis

Autoryzowany punkt serwisowy znajduje się w Łomiankach, przy ul. Konarskiego 50. Na życzenie przy dodatkowej opłacie za dojazd realizujemy naprawy serwisowe na miejscu u Klienta.

Kontakt: +48.22.751.65.58 

GWARANCJA - WAŻNY KOMUNIKAT

Firma Bauer Kompressoren cieszy się znakomitą renomą swojego sprzetu między innymi dzięki profesjonalizmowi swoich partnerów.
Między innymi z tego właśnie powodu wszystkie obowiązki gwarancyjne przeniesione są na autoryzowanych dealerów, co również poprawia kontakt bezpośredni z klientem oraz obsługę posprzedażową.

W związku z powyższym uprzejmie informujemy, iz firma STEO Sp. z o. o., jest odpowiedzialna za serwis gwarancyjny kompresorów tego producenta, kupionych wyłacznie w firmie STEO.

Firma STEO nie odpowiada za naprawy gwarancyjne sprzętu kupionego poza granicami kraju, od osób prywatnych lub innych dealerów.

Skontaktuj się z nami

« Części firmy Koerber

Serwis firmy Rosenbauer »

Copyright STEO 2009. All rights reserved

Projekt i wykonanie: HBZ / easy.web
Administrator: Piotr Łukasik